main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rogert Room lõpetas Balti meistrivõistlused neljanda kohaga

Kategooriad: Motosport
Autor: Alver Kivi
18.09.2019
09:01

Läinud pühapäeval toimus Leedus Utenas Baltimaade meistrivõistluse viimane kolmas etapp.

Esimese sõidu start õnnestus Rogert Roomil suurepäraselt, kuid seekord stardivõitu ei tulnud, sest sõidud olid kokku pandud MX 1 klassiga, kuid oma klassis läks ta alguses sõitu vedama.

Mingi aeg lendas Priit  Rätsep temast mööda ning jätkas oma teed, kuid Room pidi ühe lätlasega pusima hakkama.

“Sõitsin ühes kurvis liiga välja ja nii ta sealt vahelt mööda vuhises.  Sõitsime lõpuni suhteliselt tihedalt koos, kuid mul ei õnnestunud temast enam mööda saada. Seega esimese sõidu lõpetasin kolmandana,” vahendas Rogert Room.

Teise sõidu stardis sai Rogert Room samuti hästi minema, kuid esimeses kurvis oli liiga uimane ja ta sõideti valli kinni. Sealt edasi ei saanudki ta enam õiget hoogu sisse ja lõpetas sõidu neljandana. Viimase etapi kahe sõidu kokkuvõttes siis  4. koht. Baltimaade meistrivõistluste aasta kokkuvõttes samuti 4. koht.

“Sellel hooajal sai esmakordselt sõidetud kahetaktilise tsikliga, mis tundub ikka väga erinev neljataktilisest rattast. Baltikumis sõitsin ainukesena MX 2 kahetaktilise tsikliga. Järgmise hooaja kohta veel midagi kindlat paigas ei ole, sest kõigepealt peab kokku saama mingisugusegi eelarve,” märkis Rogert Room.

Kõigil, kellel on tahtmist ja võimalusi teda edaspidi toetada saavad ühendust võtta facebookis või room-r@hotmail.com. Suured tänud Isa, SommerRakennusOy, LAracing, SuomenPalokatkojaSaumausOy ja kõigile, kes pöialt hoidsid!!

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.