main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rajal. Robert Virves facebook

Rajal. Robert Virves facebook

Robert Virvest lahutab maailmameistritiitlist kolm kiiruskatset

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
10.09.2022
22:35

Autoralli maailmameistrivõistluste etapil Kreekas Akropolise rallil on klassis Juunior WRC enne pühapäevast kolme katset liider Robert Virves, kes edestab Jon Armstrongi 53,2 sekundiga.

Laupäeval võitis viis katset Pajari. Reedel Armstrongi ees 1.47-se edu saanud Virves sõitis kindla peale. 8. katsel kaotas ta Pajarile 17,2 ja oli 3., 9. katsel 16,9 ja oli 5., 10. katsel 26 ja oli 3., 11. katsel kaotust 15 ja koht 2. ning 12. katsel kaotust 21 sekundit ja 3. koht. Viimase 13. katse võitis Armstrong, Virves kaotas kolmandana 26 sekundit.

„Täna oli suurepärane päev, aga samas ei teinud rajal valitsenud olud ja kõrge temperatuur olukorda sugugi lihtsaks,“ ütles Robert Virves JWRC vahendusel. Ta lisas, et keskenduti täielikult eduseisu hoidmisele, mis tähendas, et katseajad neid väga ei huvitanud. „See ei ole veel läbi ja homme saab kindlasti olema väga keeruline. Eks saab näha, mis juhtuma hakkab.“

 Virvese konkurentidest maailmameistritiitlile on superrally süsteemis jätkav Sami Pajari 4. ja kaotab Virvesele juba 42 minutit ning 5. Lauri Joona kaotust 51 minutit. Seega on Pajaril hetkel kirjas 91, Armstrongil 89 ja Virvesel 87 punkti.

Kui lõppjärjestuses muudatusi ei tule ja kui Virves suudab Armstrongi edestada kroonitakse ta juunioride maailmameistriks.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.