main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Lumisel rajal. @world

Lumisel rajal. @world

Robert Virvese debüüt lõppes üheksanda kohaga

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
12.02.2023
19:39

Rootsis sõidetud autoralli maailmameistrivõistluste etapil sai WRC2 klassis debüteerinud Robert Virves üheksanda koha. Tänu erinevatele probleemidele kogunes kaotust võitjale lõpuks 4.33.

„Arvestades väiksemaid probleeme, mis meil esinesid ja saadud ajakaristust, võime jääda esitusega rahule,“ vahendas Robert Virves. „Mingitel katsetel oli keeruline leida head rütmi, sest legend oli ebaühtlane. Kui aga asjad klappisid ja tunne oli hea, suutsime teha ka mõned korralikud katseajad. Kahel kiiruskatsel sõitsime välja kolmanda aja ja selle üle võime kindlasti uhked olla. Aitäh kõikidele toetajatele, Hugole ja kogu M-Sport meeskonnale hea töö ja suure abi eest kogu nädalavahetuse vältel!“

 Võimsas hoos oli norralane Oliver Solberg, teine oli Ole-Kristians Veiby ja kolmas Sami Pajari.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.