main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Robert Virves võistleb nädalavahetusel Norras

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
20.01.2023
08:09

Norra autoralli meistrivõistlused algavad 20. ja 21. jaanuaril sõidetava Elverumi ralliga, kus osaleb ka Robert Virves, kelle kaardilugejaks Hugo Magalhães.

Veebruari teisel nädalal toimuvaks Rootsi MM-ralliks valmistudes osalevad Robert Virves – Hugo Magalhães (Ford Fiesta Rally2) ja Georg Linnamäe – James Morgan James (Hyundai i20 N Rally2) sel nädalavahetusel Norras Elverumi talirallil, vahendab ralli.ee.

Võistlusraja kogupikkus on ligikaudu 271 km, millest kümnel kiiruskatsel läbitakse veidi üle 159 kilomeetri. Reede õhtul on kavas kaks kiiruskatset, ülejäänud kaheksa sõidetakse laupäeval. Ralli algab 20. jaanuaril kell 19.30 Terningen Arenal.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.