main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Stardis. Robert Virves facebook

Stardis. Robert Virves facebook

Robert Virves Norras kaheksas

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
21.01.2023
08:25

Norras Rally Elverumi avapäeva lõpetasid Rootsi MM-ralliks valmistuvad Robert Virves ja Hugo Magalhães kokkuvõttes kaheksandal kohal.

Reede õhtul sõideti kaks kiiruskatset ja ralli liidritele Volkswagen Polo GTI R5-ga sõitvatele norralastele Frank Tore Larsenile – Eriksen T. kaotavad Ford Fiesta Rally 2-ga kihutavad Virves – Magalhães 1.14.

„Rütmi ja legendiga on veidi probleeme, kuid arvestades pausi pikkust on see okei ja kasvatame vaikselt enesekindlust ning õpime tundma uut autot. Homme aga ootab meid ees 8 kiiruskatset kogupikkusega ca 130 km,“ märkis Robert Virves.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.