main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rajal. Robert Virves facebook

Rajal. Robert Virves facebook

Robert Virves lõpetas Norras seitsmendana

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
22.01.2023
08:30

Norras Rally Elverumi lõpetasid Rootsi MM-ralliks valmistuvad Robert Virves ja Hugo Magalhães kokkuvõttes seitsmenda kohaga.

Laupäeval oli kavas kaheksa kiiruskatset kogupikkusega 130 kilomeetrit. Robert Virves ja Hugo Magalhãesi näitasid kohati väga head kiirust ja tõusid enne lõunat ka viiendale kohale. Nad sõitsid katsetel välja 4., 5., 6. ja 7. koha. Pärast anti mõned kohad siiski ära ning ralli lõpetati seitsmendana.

„Tänu headele toetajatele ja RedGrey meeskonnale õnnestus meil teha Norras oma hooaja avastart, et teha tutvust Ford Fiesta Rally2 autoga ja lihvida koostööd portugaallasest kaardilugeja Hugo Magalhaesiga veebruaris toimuvaks Rootsi ralliks,“ vahendaks Robert Virves.

„Kiirusega me siin ülemäära rahule ei jäänud, aga järgmisteks rallideks saime siit infot küll, et kuidas ja mida teistmoodi teha. Teed ja olud olid Elverumis maaliliselt ilusad ja sõita oli nendel teedel tõeliselt nauditav.“

 Hugo Magalhaes ütles, et nende osalemine oli vaid objektiivne, et saaks autot võistlustempos testida ja õppida, et valmistuda Rally Rootsiks. “Pärast hooajaeelset pausi oli hea tagasi olla, hea oli adrenaliini juurde tagasi saada, tore oli taas lumepõrandatele saada, mõnus oli rõõmu tunda ralliauto sees, tore oli lennata, tore oli aru saada, et pidevalt otsin parandada,“ vahendas kaardilugeja.

„Külm tunne neil päevil, kus temperatuurid olid vahemikus -18°C kuni -25°C . Vahel mõtlesin, et ei suuda märkmiku lehti keerata või isegi rehvirõhu kontrollimise lihtsat tööd teha, kuna sõrmed isegi ei liigu. Kahe nädala pärast oleme taas uudistega tegevuses.“

Ralli kolm kiiremat olid Frank Tore Larsen – Eriksen T Volkswagen Polo GTI R5 tyre, kellele Robert Virves – Hugo Magalhães Ford Fiesta Rally2 kaotasid 3.26.
FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.