main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rallirajal. Andres Raava

Rallirajal. Andres Raava

Robert Virves ja Sander Pruul timmisid sõiduvormi Soomes

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
26.05.2019
10:22

Rallisõitjad Robert Virves ja Sander Pruul osalesid Soome meistrivõistluste neljandal etapil Riihimäki rallil, kus said Opeliga absoluutarvestuse 36. ja oma klassi 6. koha.

“Ei läinud eriti hästi,” tõdes OT Racingu esindaja Robert Virves. “Enne esimest katset tundsime, et auto parem esimene amort on pehme ja roolivõimuga oli probleeme. Seega mingit erilist sõitu polnud, rohkem legenditrenn.”

Järgmise stardi teevad Virves ja Pruul Viru rallil ja siis on sõiduvahendiks Ford Fiesta R2T. Kuna võistluspaus oli peale talverallisid pikk, siis tehtigi Soomes käesoojenduseks kaasa.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.