main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tänavuse esimese kruusaralli eel on 21-aastane saarlane lootusrikas. Robert Virves facebook

Tänavuse esimese kruusaralli eel on 21-aastane saarlane lootusrikas. Robert Virves facebook

Robert Virves ja Aleks Lesk tahavad Portugalist võimalikult head tulemust

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
18.05.2022
09:06

Neljapäeval Portugalis algaval autoralli MM-etapil on Ott Tänaku kõrval saarlastest JWRC klassis stardis veel ka Robert Virves ja Aleks Lesk.

„Sihime Portugalis võimalikult head tulemust. Ma pole selle autoga veel kruusal ainsatki testikilomeetrit läbinud, nii et midagi lihtsat ei tule. Aga eks näis,“ vahendas pressiteates Virves, kel tänavu kasutusele võetud neljaveolise Ford Fiesta Rally3ga sõidukogemus puudub. Rootsi ralli lõpetasid Virves – Lesk kaheksandana, Horvaatias olid mehed teised. JWRC sarjas hoitakse kahe etapi järel 29 punktiga kolmandat kohta. Liidrite Lauri Joona ja Jon Armstrongi arvel on 47 punkti.

JWRC hooaeg koosneb viiest etapist.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.