main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Auto on võistluseks valmis. Honza Froněk

Auto on võistluseks valmis. Honza Froněk

Robert Virves ja Aleks Lesk koguvad Kataloonias kogemuste kilomeetreid

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
14.10.2021
08:59

Täna Hispaanias algav autoralli MM-i Kataloonia etapp on finaalvõistluseks Juunior WRC klassis, kus on konkurentsis ka äsja Saaremaa rallil kolmanda koha saanud Robert Virves ja Aleks Lesk.

„Hispaania ralli rajad on kirja pandud ja võib öelda, et ees ootavad ühed väga lahedad ja looklevad teed,“ vahendas Robert Virves. „Jäänud on veel legendiparandused ning homme hommikul sõidame ka 4.31 km pikkuse Coll de la Teixeta nimelise testikatse. Õhtul veel pidulik avatseremoonia Salou rannas ja siis jääme ootama juba esimest täispikka võistluspäeva.“

Robert Virves on sõidetud nelja etapiga saanud kaks kolmandat ja kaks seitsmendat kohta ja on kokkuvõttes kuues. Maailmameistritiitli suuremad pretendendid on soomlane Sami Pajari, britt Jon Armstrong ja lätlane Martinš Sesks.

„Senine debüüthooaeg JWRC sarjas ei ole küll läinud päris loodetult ja seetõttu tiitliheitluses me kaasa ei räägi, aga kuna oleme aru saanud, et eelnevad kogemused on väga vajalikud, siis seetõttu otsustasime ka viimasest etapist osa võtta, et tulevikuks ka nendelt teedelt teadmisi hankida,“ märkis Robert Virves.

„Asfaldirallisid oleme küll juba sõitnud, kuid igaüks neist on siiski omapärane ja nii ka Hispaania. Seega meie eesmärk Aleksiga on taaskord nautida ja õppida.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.