main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Uus võistluspaar. Robert Virves facebook

Uus võistluspaar. Robert Virves facebook

Robert Virves alustas Poolas katsevõiduga

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
11.06.2022
10:29

Reede õhtul sai alguse Euroopa Meistrivõistluste neljas etapp, Rally Poland 2022, kus Robert Virves on stardis koos rootslannast kaardilugeja Julia Thuliniga.

„Minu jaoks on tegemist esimese stardiga FIA ERC – European Rally Championship sarjas,“ vahendas Robert Virves. „Päeval sõideti 3,46 km pikkune testikatse, mida läbisime kaks korda, et kontrollida, et kõik töötab. Õhtul sõideti aga ka ralli avakatse, mis toimus 2,5 km pikkusel Mikolajki paarisrajal, kust tulemuseks meile Juliaga ERC3 klassi katsevõit. Laupäeval ootab meid ees esimene täispikk päev metsa vahel ning 7 kiiruskatset kogupikkusega 109,86 km.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.