main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Jahid merel. Sedat Yilmaz and Baris Ersemiz

Jahid merel. Sedat Yilmaz and Baris Ersemiz

Risto Riim tuli Euroopa meistriks

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
30.08.2021
16:09

23.- 29. augustini peeti Türgis ORC Sportboat Euroopa meistrivõistlusi.Jaht Sugar võitis B-klassi meistritiitli, meeskonnas ka Saaremaa Merispordi Seltsi liige Risto Riim.

Kokku sõideti kuus võistlussõitu. Eesti – Itaalia meeskonda kuulusid Ott Kikkas, Branko Brcin, Matteo Polli, Paolo Bucciarelli, Marjaliisa Umb, Karl-Robert Trink, Risto Riim ja Maurizio Loberto.

ORC sportpaadid peavad olema vähemalt 6,00–9,15 m pikad, kaal kuni 2000 kg ja veeväljasurve/pikkuse suhe <6,00.

Tegemist ei olnud Sugar 3 esimese suure võiduga, vaid erinevatelt võistlustelt on esikolmiku kohti nopitud ka eelnevalt. Selle aasta mais teenis meeskond omale Itaalias toimunud ORC Euroopa meistrivõistlustel hõbemedali. Kodumaises Tallinnas tuldi samuti hõbemedalile, kui võisteldi ORC avamerepurjetamise maailmameistrivõistlustel.

Samuti on Sugar 3 meeskond tulnud ka 2019. aastal ORC avamerepurjetamisel maailmameistriks, kui võistlus toimus Horvaatia vetes.

ORC Sportsboat Euroopa Meistrivõistlustel tuli A klassis esikohale Türgi meeskond Nimbus.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.