main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rõõmsad osalejad. Eesti Jalgpalli Liit

Rõõmsad osalejad. Eesti Jalgpalli Liit

Rimi jalgpalli osavusfestivalidel algab neljas hooaeg

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
07.02.2018
08:28

Alates veebruarist korraldab Eesti Jalgpalli Liit (EJL) koos Eesti Koolispordi Liiduga (EKSL) koolidevahelisi Rimi jalgpalli osavusfestivale, millest saavad osa võtta kõik koolid üle Eesti.

Osavusfestivalidel võtavad koolide võistkonnad mõõtu erinevates jalgpallilistes teatevõistlustes, mille harjutused sisaldavad jalgpalli põhielemente: palli vedamine, löök ja sööt.

Võistkonnad on jagatud kahte vanuserühma – 1.-3. ja 4.-5. klass ning igas on kuus liiget, kellest vähemalt kaks peavad olema tüdrukud. Veebruaris ja märtsis toimuvad maakondlikud eelvõistlused ning vanemate vanuserühmade paremad pääsevad 5. aprillil peetavale vabariiklikule finaalvõistlusele. 1.-3. klasside osavusfestivalid jäävad maakonnasisesteks mõõduvõttudeks.

Varasematel aastatel on eelvõistlustest osa võtnud kokku 2757 last ja finaalvõistlustel on senise kolme aasta jooksul osalenud 435 õpilast.

Osavusfestival 2018 eelvõistlused: 21. märts Saaremaa osavusfestival – Kuressaare Spordihoone

Finaalvõistlus vanemale vanuserühmale toimub 5. aprillil Tallinnas Kalevi Spordihallis.

Infot leiab ja registreerida eelvõistlustele saab „Jalgpall kooli”kodulehel. Maakondlike võistluste ajakava ja osalejad leiab siit.

Rimi jalgpalli osavusfestivali aitavad läbi viia Eesti Koolispordi Liit, Nike, Sànte ja ABC Motors.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.