main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Poodiumi kõrgeimal astmel. SMS

Poodiumi kõrgeimal astmel. SMS

Rico Robert Alliksoon võitis Kuldseekli regati

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
21.05.2018
10:30

Tallinnas peeti reedest pühapäevani Kuldseekli regatti. Selle regati eripäraks on, et purjetajad ka jooksevad ja ujuvad ning jooksu ja ujumise tulemused arvestatakse punktitabelisse n-ö eraldi võistlussõitudena, vahendab Saaremaa Merispordi Selts.

Purjetada kahjuks pühapäeval tuulevaikuse tõttu ei saanud ning arvesse läksid kolm laupäeval peetud võistlussõitu. Kokkuvõttes sai esikoha Rico Robert Alliksoon, kes pälvis ka parima jooksja ja purjetaja karika.

Purjetamise arvestuses 12. koha sai Artur Ader. Osalemas oli 62 Optimist-klassi nind 23 Zoom8-klassi purjetajat Saaremaalt, Tallinnast, Pärnust, Narva-Jõesuust ja Haralt.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.