main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rico Robert auhindadega. SMS

Rico Robert auhindadega. SMS

Rico Robert Alliksoon Kuldseeklil teine

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
29.06.2020
08:19

Nädalavahetusel peeti Pirital 38. Kuldseekli regatti, kus oli edukas Rico Robert Alliksoon, vahendab Saaremaa Merispordi Selts.

Selle regati eripäraks on asjaolu, et lisaks purjetamisele võisteldakse ka jooksmises ja ujumises. Purjetada said noored küll kavandatust vähem, sest laupäeval valitses tuulevaikus. Pühapäeval õnnestus järjest tõusvas tuules läbi viia kolm võistlussõitu.

Seltsi noortest oli kõige välejalgsem Rico Robert Alliksoon, kes võitis jooksuvõistluse. Koos ujumise ja purjetamisega saavutas ta üldarvestuses teise koha. Kaur Vesberg oli kokkuvõttes seitsmes, Uku Vesberg 24., Karl Martin Kremm 30., Trinette Välisson 35., Artur Ader 49. ja Anni Kubjas 50. Võistlema oli tulnud 85 optimistisõitjat, võitis Andrias Sepp Pärnust.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.