main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Reto Gieger trennis. Alver Kivi

Reto Gieger trennis. Alver Kivi

Reto Gieger: üllatas klubi professionaalne tase

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
12.09.2019
18:50

Saaremaa Võrkpalliklubi Šveitsi koondislasest sidemängija Reto Giger hindab klubi poolt pakutavaid võimalusi suurepäraseks ja on nii mõneski mõttes siin valitsevates tingimustes ja võimalustes väga positiivselt üllatunud.

“Ma ei oodanud, et kõik on nii professionaalsel tasemel,” ütles 28 aastane ja 195 cm pikkune Reto Gieger. “Klubis on meeskonnaga toimetamas rohkem inimesi, kui oli Poolas. See oli mulle ikka väga suur üllatus, kui detailselt on kõik läbi mõeldud ning sportlasena ei pea ma mõtlema erinevatele pisiasjadele ja saab keskendub ainult spordi tegemisele. Kõik on tehtud selleks, et saada väga hea tulemus.”

Eelmisel hooajal mängis Reto Gieger Poola PlusLiga-s Cerrad Czarni Radomi meeskonnas, kellega saavutati tugev viies koht maailma ühes tugevaimas liigas. Eesti meistrivõistlustel ja Balti liigas mängimist ei pea ta oma karjääris siiski sammuks tagasi.

“Ma mängisin Poolas teise sidemängijana ja minu kindel soov oli sel hooajal olla väljakul treeneri esimene valik. Uurisin võimalusi ja kogu komplektina tundus Saaremaa mulle parim koht,” põhjendas oma sammu Reto Gieger.

Kuigi seni on Saaremaa mänginud vaid turniiril Soomes hindab Reto Gieger meeskonna väga tugevaks ja hea potentsiaaliga satsiks. Vaatamata sellele, et šveitslane pole näinud veel Tartut, Pärnut ja Selverit mängimas tahab ta võita kõik, mis võimalik ja olla edukas ka Euroliigas.

Võrkpalli CEV Challenge Cupil pääses Saaremaa Võrkpalliklubi otse põhiturniirile, kus kohtub Iisraeli klubi Saba Hapoeliga. “Üks minu sõber on Israeli meeskonnas, klubi on koosseisu kõvasti investeerinud ja saame näha mis juhtub. Mina tahan saada järgmistesse ringidesse, et kolmandas minna kokku Itaalia klubiga, mis oleks tõsine väljakutse,” märkis Reto Gieger.

Sidemängija positsioonil tuleb Reto Giegeril hakata mänguaja eest võitlema juba mullu meeskonnas olnud lätlase Artis Caicsiga. “Loodan, et suudame Artisega aidata teineteist võimalikult heale tasemele ja ma arvan, et üheskoos leiame me võimaluse tagada meeskonnale parimad tulemused,” leidis šveitslasest sidemängija.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.