main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Reto Gieger tõstmas. Gertrud Alatare/volley.ee

Reto Gieger: armusin Eestisse koheselt

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
03.09.2023
08:52

Meie võrkpallisõpradele tuttav sidemängija Reto Giger ootab põnevusega EM-matši Eesti ja Šveitsi vahel.

Reto Giger tõstis Saaremaa Võrkpalliklubis ründajatele palle ette hooajal 2019/2020. Kuna too hooaeg pandeemia tõttu katkestati, siis Eesti meistrikuld ta auhinnakapis puudub, kuid mäletatavasti jõudis tol väga ladusalt tegutsenud Saaremaa Challenge Cupil veerandfinaali. Seal tuli neile vastu ülivõimas Milano Powervolley eesotsas hollandlasest punktikahuri Nimir Abdel-Aziziga, vahendab volley.ee.

„Katsun sellest hooajast alal hoida üksnes positiivseid mälestusi,” lausus 32-aastane Šveitsi koondise kapten, kes enne Saaremaale tulekut mängis ühe aasta Poola meistriliigas Radomi eest.

„Armusin Eestisse koheselt, kui saabusin. Mul on Eestis endiselt head sõbrad, näiteks Märt Pajusalu. Aasta tagasi külastasin uuesti nii Eestit kui ka Saaremaad. Mulle tõesti väga meeldis see koht, meeldis see võrkpall, oli imeline hooaeg, väga hästi oli kõik organiseeritud, õhustik äärmiselt sõbralik, hea toit, kena väike linnake. Lihtsalt see lõpp oli väga halb – koroonaviirus… Kahju, et me ei saanud hooaega korralikult lõpetada.”

Pärast seda on Giger mänginud taas kodumaal, kandes Schönenwerdi särki.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.