main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Renna Nelis alustas spordijuhtimise õpinguid

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
03.10.2021
08:31

„Spordijuht 2.0“ on Eesti Olümpiakomitee aastane leadership-kompetentside arenguprogramm spordijuhtidele, eesmärgiga viia Eesti spordijuhtimine uuele kvalitatiivsele tasemele. Õpinguid alustas ka Spordiürituste Korraldamise Klubi juhatuse liige Renna Nelis.

Arenguprogrammi esimene moodul oli sissejuhatav. EOK president  Urmas Sõõrumaa tänas spordijuhte, kes igapäevaselt EOK visiooni täide viivad, arendades nii noorte- kui ka tippsporti ning propageerides liikumisharrastusi.

Aasta koolitaja 2019 Kristel Jalak ning EOK koolitusjuht Piret Lauk tutvustasid osalejatele koolitusprogrammi ning viisid läbi tutvumisharjutusi. Eesti tuntumaid kommunikatsioonieksperte ning Gerd Kanteri tiimi looja ja juht Raul Rebane avas osalejatele enda ettekandes suurte rahvusvaheliste spordi megatrendide tausta.

Innovatsioon koos megatrendide tundmisega võimaldavad efektiivsemalt otsida ja leida uusi medaleid. Päeva viimases ettekandes rääkis Aasta ajakirjanik 2020 Holger Roonemaa trendidest nii Eesti kui ka ülemaailmses meedias.

Arenguprogrammi läbiviimist toetavad Haridus- ja Teadusministeerium, Spordikoolituse ja -Teabe Sihtasutus ja Kultuurkapital.

MM

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.