main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rauno Tutk on jätkuvalt üks Kure kindlamaid mängumehi. Alver Kivi

Rauno Tutk on jätkuvalt üks Kure kindlamaid mängumehi. Alver Kivi

Rauno Tutk suurendas omaväravate rekordit

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
20.05.2020
07:48

Teisipäeval Kuressaare linnastaadionil mängitud jalgpalli Premium liiga kohtumises Nõmme Kalju FC vastu 0:2 kaotuse saanud FC Kuressaare keskkaitses mänginud Rauno Tutki jalast tulnud külaliste esimene tabamus oli mehele sel tasemel seitsmes, millega ta on vastava rekordi omanik.

„Kõik mehed, kes võiks siin mulle järgi jõuda kipuvad jalgpalliga ära lõpetama,“ kommenteeris Rauno Tutk oma rekordit. „Paraku on nii, et seal, kus on sinna tuleb juurde ja ega ta lihtne ei ole vastasele head teha. Eks ma natuke pean endasse süüvima, sest elu läheb ju edasi ning üks värav sinna-tänna.“

Sellist omaväravat, mis kummitaks Rauno Tutkil ei ole. „Neid on juba niipalju löödud, et see on saanud juba tavapäraseks,“ märkis kaitsja, kes ei osanud ka vastata küsimusele, milline neist tabamustest oma väravavõrku on olnud kõige ilusam?

„See on keeruline vastata, sest ükski neist ei ole meeldejääv,“ leidis Tutk. „Kõik on pigem olnud sellised kobinad. Need väravad sünnivad enda oskamatusest või vastase kavalusest ja mingis ajahetkes jääb midagi puudu. Meeskonnakaaslased pole etteheiteid siiski teinud ja pigem on oldud toetavad. Rohkem olen ise selliseid asju põdenud.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.