main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rauno Tamme rünnakul. Irina Mägi

Rauno Tamme rünnakul. Irina Mägi

Rauno Tamme jätkab Saaremaa Võrkpalliklubis

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
22.05.2019
10:34

Saaremaa Võrkpalliklubis kaks aastat nurgaründajana mänginud Rauno Tamme lükkas muud pakkumised kõrvale ja eelistab uute eesmärkidega jätkata juba tuttavas keskkonnas.  

Hetkel Eesti koondisega rassivale Rauno Tammele oli pakkumisi ka Tšehhist ja Küproselt, kuid viimast varianti ta üldse ei kaalunud. “Saaremaa on saanud minu jaoks uueks koduks,” tunnistas Rauno Tamme, kelle sõnul Eestis teise variante eriti ei ole.

“Kindlasti tahaks teha stabiilsema hooaja ja meeskonda aidata niipalju kui võimalik. Kuuldavasti pannakse kokku ka tugev meeskond ja ambitsioonid on taas kõrged. Kuna me eelmisel hooajal võistkondlikult kõike ei saavutanud, siis on siit hea edasi minna.”

Samas lausus Rauno Tamme, et teade Henri Treiali liitumisest tema valikut eriti ei mõjutanud, kuigi varem on 2011. aastal koos mängitud Võrus ja ka nüüd koondises. “Ta on kindlasti hea klassiga mängumees,” avaldas ta uuele meeskonnakaaslasele tunnustust.

Klubi mänedžer Hannes Sepp ütles, et Rauno Tammega otsustati jätkata, kuna tegu on universaalse mängumehega, kes on abiks nii kaitses, kui rünnakul. “Teame tema seisu ja vigastusi pole olnud,” lausus ta.

“Muidugi tuleb tal vaeva näha, et põhikoosseisu saada, sest konkurents saab olema tihe, kuna tahame ka sellel positsioonil eelmise aastaga võrreldes kvaliteedis juurde panna.”

Hannes Sepa sõnul on nurgaründaja positsioonile räägitud 5-6 mängijaga, kuid konkreetsemalt ei saa enne rääkida, kui läbirääkimised ka lepinguga realiseeruvad, kuid loodetavasti on selgus majas kahe-kolme nädalaga.

“Kõik ei saa olema eestlased,” märkis Hannes Sepp, lisades, et valikus on ka välismaalasi. “”Soovime, et jaanipäevaks oleks 70-80 protsenti meeskonnast koos.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.