main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rauno Tamme rünnakul. Alver Kivi

Rauno Tamme rünnakul. Alver Kivi

Rauno Tamme eelistas välismaale Saaremaad

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
29.05.2018
08:40

Eelmisel hooajal Saaremaa võrkpalliklubi võitudesse tõhusa panuse andnud nurgaründaja Rauno Tamme otsustas meeskonnas jätkata, kuigi sai pakkumisi ka välismaalt.

„Paljud asjaolud, eks see publikumelu ja see kogukond kokku,“ põhjendas Rauno Tamme oma valikut. „Eestis ma kindlasti ei tea mängimiseks paremat kohta, kui Saaremaal. Eesti tasemel klubivõrkpallis sellist asja nagu korraldati siin ei näe ja sõnum teistele on, et tehke järgi.“

Rauno Tamme sõnul tekkis tal Itaalia esiliigas üks huvitav variant, aga kuna seal taheti nooremat mängijat, siis sellest ikka lõpuks asja ei saanud. Huvi oli veel ka Küproselt, Kreekast, Hispaaniast ja Portugalist.

„Mõtlesin, et teen lepingu ära, kuigi teadsin, et välismaalt võib veel midagi tulla,“ rääkis Rauno Tamme, kes soovis, et ei jääks midagi kripeldama. „Pikalt valides võib olla nii, et välismaalt sellist magusat pakkumist ei tule ja Saaremaale ka lõpuks enam ei saa.“

Rauno Tamme hinnangul oleks võinud eelmisel hooajal sportlikult mõnes asjas kindlasti parem olla ja seda just talvel. „Aga kui võtame nii, et tibusid loetakse kevadel, siis õigel hetkel tuleb olla mängumees ja ma arvan, et mul see lõpus ka õnnestus,“ leidis ta.

„Just eriti finaalseerias, kui oli vaja, siis tuli päris hästi välja. Aga tunnen, et saab teha paremini ja stabiilsuses juurde panna, et samm edasi teha. Olen kindel, et mul on olemas kõik, mille arvelt see samm edasi teha.“

Samas peab Euroopa vallutamise plaane pidav Saaremaa Rauno Tamme hinnangul kindlasti oma koosseisu tugevdama. „Eelmisel hooajal mängisime ainult kolme nurgaründajaga ja seda osakonda oleks vaja kindlasti tugevdada veel ühe mängijaga,“ toob ta välja ühe võimaluse.

„Konkurents on minu jaoks teretulnud, sest aasta algul ei saa panna paika, kes saab põhimees olema. See pannakse paika ainult treeningutel, mulle see täitsa meeldib ja ma ei pelga seda. Eks tuleb suve läbi ka ise selleks treenida.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.