main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim finišis. Eesti maanteeratturite koondis

Mihkel Räim finišis. Eesti maanteeratturite koondis

Ratturid võtsid Rumeenia velotuuril rahulikumalt

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
15.09.2019
08:16

Rumeenia velotuuri 119,2 kilomeetri pikkusel etapil Eesti koondist esindavad Mihkel Räim ja Karl Patrick Lauk paremate hulka ei kuulunud.

Mihkel Räim oli etapil 65. (+12.08) ja Karl Patrick Lauk 75. (+12.52). “Muidu sile ja kerge päev aga lõpus oli 20 km tõus,” vahendas Mihkel Räim. “Patu sai kohe alguses hea pundiga eest ära ja muud meil teha polnudki, kui ainult punti kontrollida ning oodata, millal tõus hakkab. Üritasime Pajuri tõusuks heale positsioonile aidata, et ta saaks jalga proovida. Ise punnitasin ka natukene, kuna ajalimiit oli üsna suur siis võis jala päris vara sirgu lasta ja rahulikult lõpuni tulla, et homseks jalga säästa.”

Võitis venelane Savva Novikov (Lokosphinx), kes finišeeris uhkes üksinduses ajaga 3:16.06. Teise ja kolmanda koha pälvisid Karel Hnik (Elkov-Author Cycling Team) ja Serghei Tvetcov (Rumeenia koondis), kaotades võitjale 27 sekundiga.

Kokkuvõttes on Mihkel Räim 59. (+12.17) ja Karl Patrick Lauk 62. (+13.09).

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.