main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim soojendusel. Erakogu

Mihkel Räim soojendusel. Erakogu

Ratturid võistlesid edukalt Sillaotsa GP-l

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
30.05.2020
20:34

Võistluse korraldas Eesti maanteeratturite koondis andmaks meie eliitratturitele ja juunioridele võimaluse võistelda, sest kõik ühisstardid on ära jäänud või edasi lükatud suve teise poolde, vahendab ERR.

Starti kutsuti 61 sportlast. Nimekiri oli muljetavaldav, sest teiste seas startisid ka meie profid Mihkel Räim (Israel Start Up Nation), Martin Laas (Bora Hansgrohe), Aksel Nõmmela (Bingoal Wallonie Bruxelles), Norman Vahtra (Israel Start Up Nation) ja kõik Tartu2024/BalticChainCycling.com ratturid.

Kohal olid ka nimekad külalisvõistlejad Lätist, näiteks Trek Segafredo World Touri meeskonnas sõitev Emils Liepins ja maastikurattal ilma tegev Martins Blums.

Veel võis leida stardinimekirjast mehed nagu Dan McLay (Arkea Samsic) ja Peeter Pruus (Torpado Süd-Tirol).

Sõideti 10,8 km pikkusel ringil, mida läbiti kümme korda. Tugeva tuule tõttu tõdesid ratturid finišis, et see oli üks nende kõvemaid pingutusi sellel hooajal.

Grupp lagunes küljetuules juppideks ja lõpuks jäid viimastel kilomeetritel ette Eesti valitsev grupisõidu meister Jakin, teinegi eksproff Gert Jõeäär (CFC) ja Mihkel Räim (Israel Strart Up Nation).

Eksprofid Jakin ja Jõeäär näitasid väga võimsat minekut terve sõidu ning lõpus võttis kindla esikoha lõpuspurdiga sini-must-valges sõitnud Alo Jakin.

Auhinnaks oli võitjale Tactical Foodpack kuivtoidupakid meenutamaks kahekuist võistluspausi rahvusvahelises maanteerattakalendris.

Jakinile järgnesid esikolmikus Jõeäär ja Räim. Kuue parema hulka mahtusid veel Oskar Nisu (Evo Pro Cycling), Siim Kiskonen (EC St. Etienne Loire) ja Karl Patrick Laur (Pro Immo).

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.