main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Luise Vevers oli Eesti üks edukamaid. Alver Kivi

Luise Vevers oli Eesti üks edukamaid. Alver Kivi

Ratsutajad tegid Põhjamaade meistrivõistlustel head sõitu

Kategooriad: Ratsutamine
Autor: Alver Kivi
22.08.2018
20:58

Möödunud nädalal toimusid Soomes Ypäjäl Põhjamaade meistrivõistlused kolmevõistluses, kus Eestit esindas juunioride ja noorte tiimis Luise Vevers hobusel Ruudi ja seenioride tiimis Jaagup Kallas hobusel Aspirin.

Seenioride tiimi lõpptulemuseks sai kolme parima tulemuse põhjal kokkuvõtvalt neljas koht. Kuld Rootsi, kokku 147,6 mp, hõbe Soome, kokku 183,1 mp, pronks Taani, kokku 201,5 mp ja neljas Eesti, kokku 255,2 mp. Individuaalselt teenisid Jaagup Kallas Aspirin 64,9 mp, Ervi Kaasiku Cendoria S 137,7 mp ja Kaire Kalm Cavalier 52,6 mp.

Luise Vevers oli Ruudil lõppskooriga 39,4 mp Eesti parim individuaalne juuniorsportlane Põhjamaade mängudel saades auhinnaline kaheksanda koha.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.