main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ratsakeskuse sportlastel edukas nädalavahetus

Kategooriad: Ratsutamine
Autor: Alver Kivi
21.05.2018
20:22

Saare Ratsakeskuse sportlased olid nädalavahetusel võistlustules korraga kolmel võistlusel, vahendab klubi facebooki leht.

Saaremaa Suvekarika esimesel etapil saavutas Maria Anett Allikveel hobusel Erle 1. koha 70 cm parkuuris ja tubli 3. koha 90 cm parkuuris. Kaie Kallus ja Lord Leo said 70 cm parkuuris 4. auhinnalise koha. Helina Täht ja Pärn sõitsid välja 5. koha 90 cm parkuuris.

Viljandimaa karikavõistluste esimesel etapil saavutas Mihkel Ait Emperoril 100 cm parkuuris auhinnalise 9. koha 88 võistleja hulgas. Koordi karikavõistlustel kolmevõistluses saavutas Jaagup Kallas kaksikvõidu CNC70 klassis vastavalt Murphy ja Olli Royaliga ning 3. koha CNC90 klassis hobusel Qiu de Toriel.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.