main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rasmus Uutsulnd kommentaare jagamas. Erakogu

Rasmus Uutsulnd kommentaare jagamas. Erakogu

Rasmus Uustulnd: tuleb rahul olla

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
26.08.2018
14:43

Kaheveoliste kuni 1,6 liitrise mootoriga autode EMV6 klassi ja Estonian R2 Challenge arvestuses oli Võrumaa teede parim võistluspaar Roland Poom – Ken Järveoja. Nende järel said teise koha Rasmus Uustulnd – Kauri Pannas (Peugeot 208 R2), kes kaotasid ralli lõpuks Poom – Järveojale 7,7 sekundiga.

“Üldjoontes kulges üsna hästi,” tõdes Rasmus Uustulnd. “Niikaua kuni ilmaolud kuivana püsisid, suutsime liidrikohta hoida. Pärastlõunal tuli kõva vihm ning olud olid kardinaalselt erinevad. Paraku tegime vihma ja libedaga mitu sõiduviga ning andsime väärtuslikke sekundeid ära.”

Lisaks EMV6 klassi teisele kohale, said saarlased Läti arvestuses LRC3 ning LRC Junior arvestuses esikoha. “Seega tuleb rahul olla, kuid eks veidike jääb ikka kripeldama, et ei õnnestunud EMV6 esikohta koju tuua,” lausus ta.

EMV6 klassi ja Estonian R2 Challenge arvestuse esikoht kuulub tänavu reedel Lõuna-Eesti ralli katkestanud Ken Torn –Aleks Leskile.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.