main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Stardis. Rasmus Uustuld fanpage

Stardis. Rasmus Uustuld fanpage

Rasmus Uustulnd ja Kauri Pannas Lätis kolmandad

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
11.02.2018
09:29

Laupäeval sõideti Lätis, Gulbene ümbruses Eesti ja Läti autoralli meistrivõistluste ning Estonian R2 Challenge teine etapp. Kui jaanuaris sõidetud meistrivõistluste avaetapil Aluksne rallil olid ilma ja teeolud kohati mitte talvised, siis Sarma ralli kiiruskatsed olid talverallile kohased.

Teist meistrivõistluste etappi järjest ei olnud klassides EMV2 ja EMV6 ning Estonian R2 Challenge arvestuses vastast võistluspaarile Mārtiņš Sesks – Renārs Francis (Peugeot 208 R2). Koduteedel sõitnud lätlaste järel said teise koha norrakad Oliver Solberg – Veronica Gulbæk Engan (Peugeot 208 R2), kes jäid võitjatest maha 1.04,4.

Eestlaste parima tulemuse eest hoolitsesid eelpool nimetatud arvestustes Rasmus Uustulnd- Kauri Pannas (Peugeot 208 R2), kes jäid Sesks – Francisest üheksa kiiruskatse järel maha minuti ja 50,5 sekundiga.

Ainsate eestlastena klassis võistelnud Timmu Kõrge – Erik Vaasa (VAZ 2105) pidid peale kolmandat kiiruskatset elektriprobleemide tõttu võistluse EMV9 arvestuse teiselt kohalt katkestama.

Lembit Soe – Kalle Ahu autol purunes neljandal katsel mootor.

Eesti autoralli meistrivõistlused jätkuvad mais, kui 11.-12.maini sõidetakse Tallinn ralli.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.