main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rasmus Saar koondises. Eesti Jalgpalli Liit

Rasmus Saar koondises. Eesti Jalgpalli Liit

Rasmus Saarest sai neljas jalgpalli U21 koondislane

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
06.09.2019
11:18

Eesti U21 jalgpallikoondise Kadriorus mängitud EM-valiksarja kohtumises kaasa teinud FC Kuressaare paremkaitsjast Rasmus Saarest sai Maikko Mölderi, Mihkel Aksalu ja Sander Viira järel neljas saarlane, kes sellele tasemele jõudnud.

“Kindlasti pean seda oma karjääris suureks sammuks, U21 tase on hoopis teine, kui olen kogenud nooremates koondise tasemetel,” märkis Rasmus Saar, lisades, et sellisel tasemel mängib ta juba täis proffide vastu ning saab nende vastu end proovile panna.

Avamatšis tunnistati siiski Bulgaaria 4:0 paremust. Tonislav Yordanov viis külalised 15. minutil juhtima ja avapoolajal suutsid bulgaarlased tänu Stanislav Ivanovile oma eduseisu kahekordistada. Yordanov sai lõpuks kirja kübaratriki, kui tema 48. ja 65. minuti tabamused tõid tabloole lõppskooriks 0:4.

“Pigem ei jäänud ma enda mänguga rahule,” tõdes parema kaitsja positsioonil mänginud Rasmus Saar. “Oleksin pidanud rohkem agressiivsem olema, minu peale jääb kindlasti kolmas värav ning sellega viisin meeskonna väga raskesse seisu, aga see on jalgpall ning peab oma vigadest õppima.”

U21 koondise järgnev kohtumine peetakse 10. septembril Białystokis Poola vastu. Meie valikgruppi kuuluvad veel Venemaa, Serbia ja Läti.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.