main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rasmus Saar mängus Pärnu JK-ga. Alver Kivi

Rasmus Saar mängus Pärnu JK-ga. Alver Kivi

Rasmus Saar: pakun meeskonnale oma tööjõudu

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
21.02.2018
08:36

FC Florast naasnud poolkaitsja Rasmus Saar tunnistab, et tal on hea meel taasliituda FC Kuressaarega.

“Kõik tuttavad näod ikka,” lausub ta. “Mingeid probleeme pole vastuvõtmisega tulnud, kõik on toredad ja toetavad. Kindlasti on suhtumine trennidesse muutunud. Keegi trennides nalja ei tee ja kõik annavad endast sada protsenti. Paljudel on kindlasti rohkem motivatsiooni end nüüd tõestada.”

Rasmus Saar tõdeb, et kindlasti on FC Flora esinduse trennid kvaliteetsemad ja klubil on paremad treeningtingimused, neil on ka taustajõudude pool kõvasti parem ja Flora duubliga võrreldes on neil trennides lihtsalt veidi rohkem osalejaid.

Noor poolkaitsja võtab üleminekut positiivselt, sest saab Premium liiga taset maitsta ja kindlasti saab rohkem kogemusi. “Sellel hooajal tahaks kindlasti treenida kõvasti ja anda meeskonnale võimalikult palju omapoolset tööjõudu,” märgib ta, lisades, et soovib olla  enesekindel.

Premium liigas peab Rasmus Saar edu võtmeks mängijaid. “Meile on kindlasti tähtis töötada meeskonnana,” leiab ta. “Kui keegi mängu ajal peaks lõdvaks laskma, võib kannatada terve meeskond, aga usun, et keegi alla ei anna ja on kindlasti võimalik püsima jääda.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.