Rasmus Saar ja Mairo Miil kaotasid koondisega Soomele

Kategooriad: Jalgpall
11.06.2017
10:34

Eesti U19 noormeeste jalgpallikoondis lõpetas Balti turniiri mängud 0:3 kaotusega Soomele. Kõik väravad löödi teisel poolajal. Rasmus Saar mängis kogu kohtumise, Mairo Miil sekkus 83. minutil.

Helsingis peetud kohtumises haaras Soome eduseisu 53. minutil. Eesti omavärav 73. ja soomlaste värav 79. minutil tegid lõppseisuks 0:3.

U19 Balti turniir lõppes 7 punkti kogunud Leedu võiduga, seejuures suutis neilt ainsana punkte näpata just Eesti. Leedu alistas Soome 2:1 ja Läti 3:0, mäng Eestiga jäi 1:1 viiki. Soome U19 koondis kogus kokkuvõttes 6, Läti 3 ja Eesti 1 punkti.