main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rapla rallil stardib 9 ekipaaži

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
13.05.2022
09:03

Eesti autoralli meistrivõistluste teine etapp Rapla ralli sõidetakse 13.-14. mail, stardiprotokollist leiab 9 saarlaste ja muhulaste ekipaaži.

Võistlejatel tuleb kahe päeva jooksul läbida 12 katset, millest 6 on korduvad. Raja pikkuseks on 463 km, millest lisakatsed moodustavad 103 km ja ligi veerand trassist sõidetakse asfaldil.

Klassis EMV5 stardib Timmu Kõrge Mitsubishi Lancer Evolution X-ga.

Klassis EMV6 osalevad Robert Virves – Tiit Põlluäär BMW M3-ga, Mark – Egert Tiits – Sander Pruul BMW 330-l, Karl Jalakas – Janek Kundrats BMW M3-l, Lembit Soe – Imre Kuusk Toyota Starletil ja Daniel Lüüding – Karmo Rander BMW M3-l.

Klassis EMV4 osalevad Joosep Ralf Nõgene – Kauri Pannas Ford Fiesta Rally4-ga,

Klassis EMV8 on üles antud Karl-Kenneth Neuhaus – Inga Reimal Honda Civicul

Klassis EMV7 Olavi Paju – Martin Kuris Renault Clio

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.