main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ranon Kriisa kaitsetegevuses. Alver Kivi

Ranon Kriisa kaitsetegevuses. Alver Kivi

Ranon Kriisa: järgmine värav võiks juba Kalevi vastu tulla

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
25.05.2019
10:10

Elu esimese Premium liiga väravaga FC Kuressaarele Viljandi Tuleviku vastu 1:0 võidu toonud vasakkaitsja Ranon Kriisa tahaks oma teise tabamuse kirja saada järgmises kohtumises Tallinna Kalevi vastu.

“See oleks neile näitamise koht,” lausus kümme hooaega Kalevis mänginud, kuid seal pingipoisiks jäetud Ranon Kriisa. “Esimene värav on mulle muidugi väga oluline, aga pigem on tähtsamad meeskonna teenitud kolm punkti ja siit on hea emotsioon edasi minna. Praegu mängime päris hästi, tulemused ja punktid on tulnud.”

Ranon Kriisa ütles, et nüüd minnakse ka Kalevi vastu täiega paneme. Eelmisel hooajal keskkaitses tegutsenud Kriisa on peatreener Jan Važinski poolt nihutatud vasakkaitsjaks ja sellel positsioonil on ta teinud kaasa kõik kohtumised.

“Olen hakkama saanud ja mängin seal, kus vaja on. Aga muidugi igas elemendis peab juurde panema, nii tehniliselt, füüsiliselt, kui ka mängu lugemises. Tuleb kõvasti trenni,” märkis mullu saarlastega liitunud Ranon Kriisa.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.