main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Raigo Mõlder sõidab ikka koos Georg Grossiga. Raivo Remmelgas

Raigo Mõlder sõidab ikka koos Georg Grossiga. Raivo Remmelgas

Rallimehed asuvad Lõuna-Eesti rallil sõitma kõrgetele kohtadele

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
24.08.2018
08:45

Eeloleval nädalavahetusel sõidetakse Võrumaa teedel Eesti meistrivõistluste kuues ja Läti autoralli meistrivõistluste viies etapp. Järjekorras 16. Lõuna-Eesti rallile registreerus 79 võistluspaari kümnest riigist.

Võistluse stardirivi avavad hooaja kokkuvõttes 4WD absoluutarvestuses teist kohta hoidvad Georg Gross – Raigo Mõlder (Ford Fiesta RS WRC). EMV6 ja Estonian R2 Challenge arvestuses on konkurentsi pakkumas ka mõlema arvestuse liidrid Ken Torn – Aleks Lesk, kes seekord rallile startimas tavapärase Ford Fiesta asemel Peugeot 208 R2 võistlusautol.

Saarlastele on teist aastat järjest Lõuna-Eesti rallile konkurentsi tulnud pakkuma ka Oliver Solberg –  Veronica Gulbæk Engan (Peugeot 208 R2), kes Läti Juunioride arvestuses hoiavad teist kohta.

Saarlastest on veel stardis klassis EMV 2, EMV 6 Rasmus Uustulnd – Kauri Pannas Peugeot 208 R2 ja Robert Virves – Sander Pruul Opel Astral. Klassis EMV 2, EMV 9 Janar Tänak – Silver Bakhoff Lada S1600-l, klassis EMV 6, EMV 8 Avo Reimal – Inga Reimal VW Golfil, klassis EMV 2, EMV 9 Lauri Peegel – Anti Eelmets Honda Civicul ja klassis EMV2, EMV 7 Siim Järveots – Enri Tiitson BMW 321-l.

Järjekorras 16. Lõuna-Eesti rallil sõidetakse 11 kiirukatset ning läbitakse 110,25 katsekilomeetrit. Reedel läbitakse karusell süsteemis neli kiiruskatset, millest kaks viimast sõidetakse Võru linnatänavatel.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.