main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rallimeestel uus võistkond ja värske logo

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
06.02.2018
16:40

Hiljuti loodud Saaremaa autosportlaste võistkond Thule motorsport sai endale nüüd ka logo ja esimene võistlus uutes värvides sõidetakse juba nädalavahetusel Lätis Sarma rallil.

Thule Motorsport on jätkuvalt rahvaralli ja rahvasprindi korraldamisega tegeleva MTÜ Saaremaa Tehnikapsordi Klubi võistkonna esindusnimi. „Uue nime valisime erinevate variantide vahel, aga Thule Motorsport tundus hästi neutraalne ja natuke Saaremaa puhul ka tähenduslik, sest seda Ultima Thulet meil siin otsitakse,“ rääkis klubi üks eestvedajaid Avo Reimal.

Logo autor on disiaini agentuur HAUG Creative. „Eks me hakkame seda siin järjest juurutama,“ märkis Reimal. „See on meile endalegi veel väga värske ja uus, teisipäeva hommikul saime alles kätte. Hetkel polegi teda suurt näha olnud.“

Esimest korda oldi uue nime all võistlemas jaanuari keskel Lätis sõidetud Aluksne rallil, kus saadi võistkondlik kolmas koht. Eeloleval laupäeval asuvad Lätis Sarma ralli starti Rasmus Uustulnd, Timmu Kõrge ja Lembit Soe.

„Aasta jooksul tahame sportlasi ja rahvaralli sõitjaid juurde tuua,“ rääkis Avo Reimal. „Tahame pakkuda võistlemise võimalusi väga erineva tasemega meestele ja naistele, kellele meeldib ralli ja seal sõitmine.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.