main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ralf Johan Kivi. Allan Mehik

Ralf Johan Kivi jõudis mainekal turniiril play offi

Kategooriad: golf
Autor: Alver Kivi
22.06.2023
09:34

Inglismaal Liverpooli lähedal asuval kahel väljakul mängitud The Amateur Championship võistlusel, mille ajalugu ulatub tagasi aastasse 1885 jõudis Ralf Johan Kivi play off mänguni.

Eestlasi pääses 288 nimega stardilisti seekord 5. Ralf Johan Kivi sai avaringil kirja par’i ja skooriks oli 71 -2 (69). Teisipäeval lõppes löögimängu osa ning viiest stardis olnud eestlasest pääsesid neli rajamängude osasse. Ralf Johan Kivi sai kirja 70 lööki ning kokkuvõttes -2, mis tähendas 62. kohta ja pääsu play-offi. Seejuures jagus närvikõdi Kivi puhul viimase auguni, kui päästev birdie aitas ta vajaliku tulemuseni.

Kolmapäeval mängitud esimeses nn lisaringis tuli Ralf Johan Kivil (83.) tunnistada inglase Charlie Crocketti (82.; WAGR 477; -2) paremust.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.