main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rain Kuusnõmm poodiumil. fitness.ee

Rain Kuusnõmm poodiumil. fitness.ee

Rain Kuusnõmm pärjati Hispaanias hõbemedaliga

Kategooriad: Kulturism
Autor: Alver Kivi
15.05.2015
08:49

Neljapäeval Santa Susannas toimunud klassikalise kulturismi Euroopa meistrivõistlustel võitis Rain Kuusnõmm kaalukategoorias -168 cm hõbemedali.

„Võistluse tase oli võrreldes eelmise aastaga kõvasti raskem,“ tõdes Rain Kuusnõmm, kes sai ka mullu Euroopa meistrivõistlustel teise koha.

„Poolfinaali põhjal oleks võinud pakkuda maksimaalselt võistlust kolmanda-neljanda koha peale Robert Horvatiga. Kuid peale finaale, autasustamisel oli hõbemedal üle ootuste! Kui kuulutati välja neljas koht, siis teadin, et pronks on käes, kuid boonuseks tuli üldse hõbemedal.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.