main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rain Kuusnõmm. Erakogu

Rain Kuusnõmm. Erakogu

Rain Kuusnõmm kulturismi karikavõistlustel teine

Kategooriad: Kulturism
Autor: Alver Kivi
30.04.2017
10:24

Tallinnas Salme kultuurikeskuses toimunud Eesti karikavõistlustel klassikalises kulturismis sai Rain Kuusnõmm teise koha.

“Eestis on klassika tase ikka jätkuvalt tugev,” tunnistas Rain Kuusnõmm, kelle sõnul muutub ala järjest populaarsemaks ja võistlejaid lisandub pidevalt juurde. “Eelmisel nädalal võistlesin  Läti meistrivõistlustel ja seal oli 11 mehe seas 5., olles parim eestlane selles kategoorias. Täna oli Eestis samuti absoluutkategooria, kus siis tuli vastu seista päris tugevale satsile.”

Rain Kuusnõmm ütles, et võttis neilt kahelt võistluselt maksimumi, mis võtta andis. “Olen rahul,” lausus ta. “EM on Hispaanias juba viie päeva pärast ja loodan saada finaali ehk top 6. Muidugi ideaalne oleks võtta taas medal.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.