main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rain Kuusnõmm laval. Team Reinart

Rain Kuusnõmm laval. Team Reinart

Rain Kuusnõmm krooniti Eesti karikavõitjaks

Kategooriad: Kulturism
Autor: Alver Kivi
30.05.2021
09:56

Laupäeval toimusid Pärnu kontserdimajas Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis, kus Rain Kuusnõmm võitis meeste Open kategoorias.

„See võit on mulle väga oluline, sest see on kategooria, mida on pikka aega võitnud Ott Kiivikas ja ka mu vend Raigo Kuusnõmm,“ rääkis Rain Kuusnõmm. „Valisin seekord Eestis võistlemiseks just seetõttu selle kategooria, kuigi tavaliselt olen klassikalises kulturismis võistelnud.“

Rain Kuusnõmm rääkis, et kuna Ott Kiivikas ja Raigo Kuusnõmm kaasa ei teinud sel aastal, siis kasutas ta võimalust. „Võit oli oluline ka seetõttu, et võtsin revanši aastaid tagasi esimesel  kulturismi võistlusel saadud teise koha eest,“ märkis ta.

„Võidu tõi elu parimaid vorme, milleks pidasin spetsiaalset dieeti 5 kuud. Selleks korraks on hooaeg läbi. Edasised plaanid panen paika peale väikest puhkust. Kindlasti on asju, mida saaks paremini teha ja ka Euroopast napilt ilma medalita jäämine motiveerib rohkem trennis pingutama.“

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.