main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim. Israel Cycling Academy

Mihkel Räim. Israel Cycling Academy

Räim ja Kalf avavad hooaja koos Chris Froome’iga

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
25.01.2019
08:38

12.-17. veebruarini vältaval Colombia velotuuril teevad esialgse ülesandmise põhjal koos legendaarse jalgratturi Chris Froome’iga hooaja avastardi saarlased Mihkel Räim (Israel Cycling Academy) ja Steven Kalf (Team Illuminate).

Colombia tuurist võtab osa 28 meeskonda. Colombia tuur algab Medellini linnas 14 km siledal trassil toimuva temposõiduga. Kui teisel etapil saavad särada sprinterid, siis järgnevad päevad on mõeldud mägironijatele, vahendab marathon100.com.

Velotuur lõppeb 173,5 km etapiga, mille finiš on Alto las Palmase tipus. Aasta tagasi hõivasid Colombia ratturid kuus esimest kohta – Bernalile järgnesid Quintana ja Uran. Headeks tulemusteks tuleb valmis olla ka eestlastel, sest mullu oli Räim avaetapil 12. ja teisel etapil viies.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.