main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Raili Rüütel kilomeetreid mõõtmas. Erakogu

Raili Rüütel kilomeetreid mõõtmas. Erakogu

Raili Rüütel võitis ultrajooksu

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
10.06.2018
20:45

Nädalavahetusel toimunud Eesti pikima, 211 km pikkuse ultrajooksu võidu jättis meestest Harjumaale Toomas Unt ja naisest viis esikoha Saaremaale Raili Rüütel, vahendab ERR.

Naiste klassis suutis ainsana 32-tunnise kontrollajaga distantsi läbida üldjärjestuses viiendana lõpetanud Raili Rüütel. Talvel Eesti 24h rekordi enda nimele saanud Rüütel tunnistas finišis, et ainus eesmärk oli 211 km täis joosta. “Olen olnud Laulasmaal varemgi esimene, kuid kogu distantsi pole suutnud siiani läbida. Olen väga rahul, et see nüüd neljandal katsel õnnestus,” ütles Rüütel. “Oleks ma laupäeva hommikul Laulasmaalt hakanud Saaremaa poole jooksma, oleksin ma praegu kodus olnud.”

Naiste seas tulid teisele ja kolmandale kohale Ulvi Lond ja Liina Kesamaa, kes läbisid võrdselt 177,8 km. Teise koha sai selleks vähem aega kulutanud Lond, kes suutis eelmisel aastal esimese Eesti naisena Laulasmaal 211 km kätte saada.

53 startinust suutsid kontollajaga 211 km ehk kümme 21,1 km pikkust ringi läbi joosta kuus jooksjat, lisaks nimetatutele veel Vello Prints (30:26.27) ja Jaak Rohtsalu (31.44.23,6).

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.