main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Raigo Kuusnõmm läheb üha paremasse vormi. Erakogu

Raigo Kuusnõmm läheb üha paremasse vormi. Erakogu

Raigo Kuusnõmm Savickas Classicul kuues

Kategooriad: Kulturism
Autor: Alver Kivi
03.10.2015
20:28

Leedus toimunud kulturismi võistlusel Savickas Classic sai Raigo Kuusnõmm absoluutkategoorias kuuenda koha.

„Võistlus läks hästi,“ tunnistas Raigo Kuusnõmm. „Kuna tegu oli kulturismi avatud kategooriaga, siis nagu arvata oligi tulid vastu kõik pea saja kilosed mehed. Arvestades, et vorm on tippvormist viie nädala kaugusel, on kuues koht sellise tasemega võistluse juures vägagi hea saavutus.“

Võitja Andrey Kukharchuk, kes äsja võitis ka Arnold Classicu -95 kg oli mullu meeste kulturismi MM hõbemedalist -100 kg meeste seas. Teise koha sai Leedu raskekaallane Nerijus Bružas, kolmas oli Ott Kiivikas, neljandas Aleksandr Aleksejev Venemaalt ja viies Paulius Jasiukaitis Leedust.

„Hea on vormi kontrollida sellise tasemega võistlustel,“ rääkis Raigo Kuusnõmm, lisades, et võrreldes paari nädala taguse vormiga on seis parem.

Pühapäeval võistleb ta Burneika Classicul, järgmisel nädalavahetusel Soomes põhjamaade meistrivõistlustel, kus peaks vorm veelgi parem olema.

„Maailmameistrivõistlusi silmas pidades olen ilusti graafikus ja peaks tulema parim vorm,“ märkis Raigo Kuusnõmm.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.