main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Raigo Kuusnõmm Soomes. Erakogu

Raigo Kuusnõmm Soomes. Erakogu

Raigo Kuusnõmm põhjamaade meistrivõistlustel kuues

Kategooriad: Kulturism
Autor: Alver Kivi
11.10.2015
21:00

Soomes Lahtis toimunud põhjamaade meistrivõistlustel kulturismis sai Raigo Kuusnõmm kehakaalus kuni 80 kg kuuenda koha.

Raigo Kuusnõmm ise kohaga rahule ei jäänud, sest arvab, et väärinuks enamat. „Vormis olin edasimineku teinud, kuid tänu tugevale tasemele see kohas ei kajastunud,“ rääkis Raigo Kuusnõmm.

„Vorm on vaja veel paremaks saada, see tähendab paar kilo kaalu rasva arvelt maha võtta. Jätan kahe nädala pärast toimuva turniiri vahele ja keskendun treeningutele, et 31. oktoobril juba  Tallinnas Eesti meistrivõistlustel olla tippvormis.“

Kuusnõmme sõnul oli Soomes lihtsalt väga kõrge tase ja võitja oli kindel. „Tema vastu ei oleks saanud,“ tunnistas ta. „Mika Nyyssölä on Soome legend ja tugevate tiitlitega sportlane.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.