main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Väljateenitud hõbemedaliga. Erakogu

Väljateenitud hõbemedaliga. Erakogu

Raigo Kuusnõmm Madrid Diamond Cupil teine

Kategooriad: Kulturism
Autor: Alver Kivi
27.05.2018
19:31

Kulturist Raigo Kuusnõmm osales Hispaanias võistlusel Diamond Cup ja sai väga tihedas konkurentsis teise koha.

“Hõbedaga väga rahul,” tunnistas Raigo Kuusnõmm. “Kuigi varasemad kullad seadsid ootused kõrgele, teadsin et iga võistlus algab nullist ja varasemad tulemused ei loe. Nii suurt emotsiooni tänane ei pakkund nagu EM kuld ja Poolas võidetud medal. Aga olen tulemusega rahul.”

Raigo Kuusnõmme sõnul on nüüd aeg hooajale joon alla tõmmata ja puhata, sest keha vajab puhkust, et tulevikus olla veel parem. Praegu ei oska ta täpselt öelda millal uuesti lavale saab, aga üks on kindel, et see hooaeg andis ainult indu juurde ja ta on valmis veel suuremateks väljakutseteks.

“Tänane konkurents oli väga tugev,” lausus Raigo Kuusnõmm. “See kellele alla jäin võitis hommikul  veteranide arvestuses Ott Kiivikase ees kulla. Tegu oli kohaliku hispaanlasega. See hooaeg on vaieldamatult minu parim mis üldse olnud on. Eestis pidin küll alla vanduma  ja leppima kolmanda kohaga, aga muidu ainult võidu emotsioonid.”

Raigo Kuusnõmm oli Leedus  raskete meeste hulgas kolmas, Eestis pärast konkurendi dopinguga vahele jäämist teine, Lätis esimene, EM kuld, Poola Diamond Cup kuld ja nüüd Diamond Cup Madrid hõbe.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.