main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidukas Aira Lepp. Saarte Hääl

Võidukas Aira Lepp. Saarte Hääl

Rahvasprindis neli poodiumikohta

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
14.04.2019
09:42

Laupäeval sõidetud Haapsalu rahvasprindil osales kõigi masinaklasside peale kokku 140 võistlejat. Kiiret sõitu tegid ka saarlased.

Haapsalu linna tänavaile oli maha märgitud 2,4 km pikkune võistlusrada. Vaid asfaldil sõidetud rahvasprindil võeti mõõtu 12 võistlusklassis.

4WD arvestuses sai Thule Motorsporti esindanud Martin Vaga Mitsubishi Lanceril teise koha. Viie võistlejaga krosskartide klassis võidutses Andre Kiil, Thule Motorsporti esindanud Marko Kärnä oli neljas.

Kõige konkurentsitihedamas klassis 2WD-S oli Daniel Lüüding Thule Motorspordist BMW 318-l 14., Taavi Piipuu OT Racingust BMW-l 15., Thule Motorspordist Karmo Salong Honda Civicul 25.

Sport-S klassis oli Kristjan Lüüding Thule Motorspordist BMW Compactil 4.

Kuni 16-aastaste noorte arvestusklassis J16 olid Thule Motorspordist Romet Reimal VW Polol 8. ja Juhan Reimal Opel Corsal 12.

Kuue naisvõistleja seast osutusid seekord parimaks Thule Motorsporti esindanud Aira Lepp Nissan Sunnyl ja Aneta Lepp Nissan Sunnyl vormistades kaksikvõidu.

2WD-V klassis oli Thule Motorsport esindajatest Lauri Hõbelaid BMW 316-l 4., Raigo Aadussoo BMW 318- 10. ja Rain Altmäe BMW 318-l 23.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.