main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kaino Traumann poodiumi kõrgeimal astmel. Saaremaa Tehnikaspordi Klubi

Kaino Traumann poodiumi kõrgeimal astmel. Saaremaa Tehnikaspordi Klubi

Rahvasprindil taas poodiumil

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
03.06.2019
08:50

Kadrinas toimunud järjekordsel rahvasprindi etapil osales Thule Motorspordi ridades kuus võistlejat.

Kõige kiiremate autode ehk 4WD klassis jäi seekord teistele püüdmatuks Kaino Traumann. Teise koha saavutas naiste arvestuses Aira Lepp. J16 poodiumile sõitis end Karl-Kenneth Neuhaus, temale samuti teine koht, klubi pesamunale Romet Reimalile sama klassi seitsmes tulemus, vahendab Saaremaa Tehnikaspordi Klubi.

2WD-S pingutas kõvasti Karmo Salong ja tema resultaati hinnati neljanda koha vääriliseks. SU esindus Kristjan Pintsiga roolis maadles erinevate auto tehniliste probleemidaga ja tema seekord kaheksas.

Järgmine rahvasprindi etapp toimub 29. juuni Hiiumaal, enne aga veel 8. juunil toimuv Lääne-Eesti rahvaralli kuhu Thule Motorspordist minemas päris pikk osalejaterivi.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.