main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rahvasprindi karikasari saab uue alguse

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
27.02.2020
08:38

Saaremaa Tehnikaspordi Klubi ja Saaremaa ralli korraldajad ühendasid jõud ning taaselustavad Saaremaa rahvasprindi karikasarja.

“See asi jäi meil kaks aastat tagasi soiku, aga huvilisi on ja noori on peale kasvanud ning nii otsustasime anda kõigile huvilistele võimaluse just Saaremaal võistelda,” rääkis ettevõtmise üks algatajaid Avo Reimal, lisades, et kulud on ju tihti piiravaks asjaoluks ja kodusaarel on selles suhtes lihtsam.

“Samas soovime kindlasti pakkuda midagi muud peale põlluralli ja tahame teha kvaliteetse võistluse. Sõitma saavad kõik need, kes omavad rahvaspordi võistleja kaarti või Eesti Autospordi Liidu litsentsi, mida saab ka internetis teha.”

Võistlus tuleb erinevatele masinaklassidele ning sõita saab nii tänavasõidu, kui sportautoga. Etapid on kavas 30. mail, 5. septembril ja 31. oktoobril. Avo Reimali sõnul on hea, kui Saaremaalt on stardis 50 võistlejat, aga kuna 5. septembril on tegu üle-eestilise võistlusega, kus peaks kohal olema üle saja rallihuvilise.

Kus täpselt sõidetakse seda täna Avo Reimal öelda ei saa, sest reeglite järgi avalikustatakse võistluspaik päev enne, et ei mindaks sinna varem kihutama.

10.-11. juulil on aga kõik oodatud V Kihelkonna rahvarallile, mille populaarsus on aasta-aastalt tõusnud. Lisaks võistlejatele on kohal olnud ka ohtralt publikut. Avo Reimal ütles, et vaatamata suurele huvile püütakse kõigile soovijatele anda võimalus ja kõik saavad ka tõenäoliselt peale.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.