main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rajal. Irina Mägi

Rajal. Irina Mägi

Rahvarallitajad saavad sõita Undva katsel

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
28.07.2022
09:09

Nädalavahetusel sõidetava Island of bets Kihelkonna rahvarallil sõitjaid ootavad keerulised olud.

„Vihma on sadanud palju ja rajaolud tulevad seepärast kindlasti keerulised,“ rääkis võistluse direktor Hannes Bõstrov ralli.ee vahendusel. „Samas saavad rahvarallil osalejad sõita sportrallilt tuttavaid teid, näiteks on kavas osa Undva katsest. Mõistagi on kiirus neil kahandatud rahvarallile sobivaks.“

Autoralli Euroopa meister Ken Torn teeb reedel Oriküla paarisrajal toimuval lisakatsel demosõidu Gaz-51 autoga. Sõit algab orienteeruvalt kell 17.15.

Kokku on rallil kavas 13 kiiruskatset pikkusega 48,32 kilomeetrit. Esimene auto stardib Kihelkonnalt reedel kell 17 ja finišeerib samas laupäeval kell 18.57.

Kihelkonna rahvaralli on noorteralli Eesti meistrivõistluste IV etapp klassidele J16 ja J18 ning rahvaralli EAL karikavõistluste IV etapp. Kokku on võistlusele registreerunud 148 ekipaaži.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.