main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Jaagup Kallas võiduka hobusega. Erakogu

Jaagup Kallas võiduka hobusega. Erakogu

Qiu de Toriel ja Jaagup Kallas noorhobuste meistrivõistlustel teised

Kategooriad: Ratsutamine
Autor: Alver Kivi
24.07.2017
12:33

Laupäeval saavutas 4 aastaste hobuste esimesel osavõistlusel puhta sõiduga esikoha Absint ja 5 aastaste 110 parkuuris Qiu de Toriel. Teisel päeval tuli esikohti juurde, kui puhtalt hüppasid 100 cm Bonne Amie ja 115 cm Qiu de Toriel ja Emperor, vahendab Saare Ratsakeskus.

Kahe päeva kokkuvõttes saavutas Bonne Amie 4-aastaste klassis 7. koha. 5-aastaste klassis tuli kompleksarvestuses 9. Emperor ja napi 0,3 sekundilise kaotusega Hanno Ellermannile ümberhüpetel tuli teisele kohale Qiu de Toriel. Kõikide  hobustega võistles Jaagup Kallas.

Saare Ratsakeskusest oma sportlasteed alustanud teisedki noorhobused olid väga tublid. 4-aastaste hulgas oli esikümnes koguni 5 klubi kasvandikku: Morly (võitja), Natking Key SR, Candour Esqui, Herrera ja Bonne Amie ja 6-aastastest sai teise koha Quick Time JP.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.