main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidukas meeskond. Katariina II erakogu

Võidukas meeskond. Katariina II erakogu

Purjetajad võitsid maineka võistluse

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
30.03.2021
09:24

Pärnu Jahtklubi purjekas Katariina II meeskond Aivar Tuulbergi juhtimisel tuli mainekal Itaalia purjetamisvõistlusel Genova Sailing Week oma klassis võitjaks. Meeskonda kuulus kolm Saaremaa Merispordi Seltsi meest.

Tuulbergi meeskond tuli eelmisel nädalal Itaalias peetud avamerepurjetamisvõistluse Genova Sailing Week ORC A+B grupis 1. kohale kohale. Võitnud meeskonnas oli lausa kolm meest, kes on ka SMS-i liikmed: kapten Tuulbergile lisaks Kevin Grass ja Henri Lepik. Veel kuulusid Katariina ll meeskonda Peter Šaraškin, August Luure, Markus Iin, Henri Tauts, Karl-Hannes Tagu, Lorenzo Bodini, Marco Bodini ja Nicolo Sanfelici

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.