main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Raskel kajal. Ott Tänak fanpage

Raskel kajal. Ott Tänak fanpage

Punktikatselt punkti võtnud Ott Tänak Argentinas kaheksas

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
29.04.2019
08:11

Autoralli maailmameistrivõistluste Argentina etapi võitis Hyundail kihutav belglane Thierry Neuville norralase Andreas Mikkelseni (Hyundai) ja prantslase Sebastien Ogieri (Citroen) ees. Laupäeval tehnilise rikke tõttu katkestanud Ott Tänak tuli kaheksandaks.

“See oli meie jaoks päris nõudlik päev,” märkis Toyota WRC-d rooliv Ott Tänak. “Me olime varem rajal ja pidime heade aegade nimel tõsiselt pingutama. Oli positiivne, et sõitsime end kaheksandaks. Aga see oli meie jaoks väga frustreeriv nädalavahetus, sest meil oli hea sooritus, kuid mitte suur tulemus, seega on palju mida tõestada. Me jätkame andes oma parima ja vatame Tsiilis kuidas me end tagasi võitleme.”

Kokkuvõttes jätkab sarja liidrina Thierry Neuville 110 punktiga, Sebastien Ogier jääb temast maha 10 ja Ott Tänak 28 punktiga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.