main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Keenia tolmus. Ott Tänak fanpage

Keenia tolmus. Ott Tänak fanpage

Punktikatse võitnud Ott Tänak Keenias kolmas

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
28.06.2021
08:17

Keenia MM-ralli võitis seitsmekordne maailmameister ja tänavugi suursoosiku seisust nautiv Sebastien Ogier, kes edestas esimest korda MM-sarjas poodiumile jõudnud Takamoto Katsutat 21,8 ja punktikatse võitnud Ott Tänakut 1.09,5.

„Ühest küljest on hea olla tagasi pjedestaalil ja võtta punktikatselt maksimumpunktid, aga see on meie meeskonna jaoks olnud järjekordne raske nädalalõpp,“ kommenteeris Ott Tänak Hyundai pressiteate vahendusel.

„Ma andsin endast välja 50-60 protsenti, et mitte vigu teha ja sõita nii sujuvalt kui võimalik. Reede oli nõudlik, nii nagu Safari ralli peabki olema ja pühapäeva hommikul oli jälle samamoodi.“

Ott Tänak lisas, et see võistlus on avaldanud muljet ning teha midagi erinevat ja unikaalset pakub naudingut. „Näiteks reedene fesh-fesh, mis esitab väljakutseid ja on kui seiklus,“ märkis rallipiloot.

MM-sarja üldarvestus:

  1. Sebastien Ogier 133
  2. Elfyn Evans 99
  3. Thierry Neuville 77
  4. Ott Tänak 69
  5. Takamoto Katsuta 66
  6. Kalle Rovanperä 56
  7. Adrien Fourmaux 32
  8. Gus Greensmith 32
FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.